DentalMonitoring, pro léčbu odpovídající vašemu životnímu stylu

Váš čas je cenný, proto vám nabízíme službu DentalMonitoring. Naskenujte váš úsměv přes aplikaci, aby vaše výsledky byly lepší.

Rovnání křivých zubů pomocí rovnátek pro děti i dospělé

Tuhle péči o zuby si zamilujte

Komunikace

Díky systému zpráv v aplikaci DentalMonitoring můžete snadno přijímat vlastní doporučení k ošetření a kontaktovat svou ordinaci.

Motivace

Sledujte vývoj svého úsměvu díky unikátní technologii úpravy fotografií. Není nic lepšího, než vidět, jak na obrazovce vzniká váš úsměv snů.

Bezpečnost

V případě jakýchkoli obav nebo dotazů se obraťte na svou ordinaci: Stačí poslat sken a v případě potřeby vám poradí nebo objednají schůzku.

Jak funguje služba DentalMonitoring?

Stáhněte si aplikaci DM
1

Stáhněte si aplikaci DM

Pomocí svého aktivačního e-mailu si jednoduše stáhněte aplikaci na svůj smartphone.

Naskenujte svůj úsměv, kdekoli
2

Naskenujte svůj úsměv, kdekoli

Pomocí systému ScanBox Pro provedete několik skenů svého úsměvu dle vašeho personalizovaného plánu sledování léčby. Toto unikátní zařízení vám pomůže vždy pořídit perfektní snímky.

Komunikujte se svým lékařem
3

Komunikujte se svým lékařem

Díky pravidelným snímkům, které odesíláte prostřednictvím aplikace DentalMonitoring, systém sleduje váš stav dentální hygieny a monitoruje případné problémy.

Oddechněte si a usmívejte se!
4

Oddechněte si a usmívejte se!

Bez ohledu na ošetření se uvolněte. Váš odborník na vás dohlíží a vede vás k vašemu vysněnému úsměvu. V případě, že potřebujete konzultaci, tak přes aplikaci můžete kdykoli komunikovat se svým zubním specialistou.

Jak skenovat pomocí ScanBoxu

DentalMonitoring Logo
Stáhněte si aplikaci DentalMonitoring
Rozjeďte to na Google Play
Stáhnout v App Store

Proč si vybrat ordinaci, která používá DentalMonitoring

Efektivní plánování termínů

Efektivní plánování termínů

Lépe můžeme sledovat stav vašeho chrupu a plánovat optimální termíny pro kontrolu nebo zákroky. Vy se navíc vyhnete zbytečným návštěvám ordinace.

Nejlepší péče o váš chrup

Nejlepší péče o váš chrup

Léčba nebo kontrola stavu chrupu pokračuje kdekoliv a kdykoliv, protože lékař sleduje kvalitu vašeho úsměvu na dálku a vy proces skenování zvládnete z pohodlí domova.

Sledujte stav vašeho úsměvu

Sledujte stav vašeho úsměvu

Pomocí funkce časosběrného snímání uvidíte v přehledné mobilní aplikaci na první pohled pokrok, který děláte na cestě za dokonalým úsměvem.

Zabezpečené připojení

Zabezpečené připojení

Zabezpečení vašich osobních údajů je prioritou jak pro vašeho lékaře, tak pro společnost DentalMonitoring. Naše platforma je v souladu s HIPAA/GDPR.

Dotazy a odpovědi

Jak si stáhnu aplikaci DentalMonitoring?

Aplikaci DM „předepisuje“ ortodontista nebo zubní lékař pacientům, které právě ošetřuje nebo se chystají na zákrok. Jako pacient si můžete aplikaci DM App zdarma stáhnout z App Store nebo Google Play Store. Po zahájení sledování vám lékař zašle aktivační e-mail se vším, co potřebujete k přihlášení.

Co je součástí balení ScanBoxu Pro?

Poskytneme vám jednu ze dvou variant balení ScanBox Pro. Každá obsahuje 2 různé velikosti retraktorů pro pohodlnější vložení do úst:

Balení ScanBox Pro S-M obsahuje:

  • jeden držák pro mobilní telefon
  • jeden síťovaný sáček ScanBox Pro
  • jednu brožuru ScanBox Pro s návodem k použití
  • jednu retrakční trubičku pro skenování chrupu velikosti S
  • jednu retrakční trubičku pro skenování chrupu velikosti M

Balení ScanBox Pro M-L obsahuje:

  • jeden držák pro mobilní telefon
  • jeden síťovaný sáček ScanBox Pro
  • jednu brožuru ScanBox Pro s návodem k použití
  • jednu retrakční trubičku pro skenování chrupu velikosti M
  • jednu retrakční trubičku pro skenování chrupu velikosti L

Jaké zprávy mi bude můj doktor posílat?

Aplikaci DM „předepisuje“ ortodontista nebo zubní lékař pacientům, které právě ošetřuje nebo se chystají na zákrok. Jako pacient si můžete aplikaci DM App zdarma stáhnout z App Store nebo Google Play Store. Po zahájení sledování vám lékař zašle aktivační e-mail se vším, co potřebujete k přihlášení.

Které chytré telefony jsou kompatibilní s aplikací?

Aplikace DM je podporována pro všechna zařízení se systémem Android, která mají blesk, podporují minimálně Android 8 (SDK 26) a mají polohu fotoaparátu kompatibilní s použitým ScanBoxem.

V systému iOS jsou podporovány všechny telefony iPhone počínaje systémem iOS 13.

Z hlediska kompatibility polohy fotoaparátu se zařízení ScanBox Pro nedá použít pro telefony značky Google PIXEL, a to pro modelovou řadu 6 a vyšší.

Nemůžeme také zaručit kompatibilitu telefonů Huawei, protože momentálně nepodporují služby společnosti Google

Pokud máte potíže se zajištěním telefonu do nástavce, ujistěte se, že jste při skenování sundali pouzdro telefonu.

Jaké velikosti zařízení ScanBox jsou k dispozici?

Držáky telefonu ScanBox Pro mají jednu velikost a jsou určeny pro tři velikosti retraktorů, které se dodávají ve třech různých velikostech, aby se přizpůsobily různým velikostem úst: Malé, střední a velké.

Abyste při snímání dokázali dostatečně zachytit zuby a prostor dásní, zvolte co největší velikost, která vám nebude způsobovat žádné nepříjemné pocity nebo bolest.

Je ScanBox pro recyklovatelný?

ScanBoxpro je recyklovatelný, stejně jako současný ScanBox. Všechny plastové komponenty jsou ze standardních materiálů a jsou samostatně recyklovatelné. A protože ScanBoxpro vyžaduje k výrobě méně plastu, znamená to méně plastu k recyklaci po ukončení jeho používání.

Z jakého plastu je vyrobena retrakční trubice?

Lícní retrakční trubice je vyrobena z lékařského plastu třídy USP VI bez obsahu BPA. Vyhovuje požadavkům FDA uvedeným v zákoníku federálních předpisů 21 CFR 177.1520 pro styk s potravinami. Tento výrobek prošel testem podle amerického lékopisu (USP třída Ⅵ ) a lze jej používat pro lékařské účely. Je registrován v seznamu hlavních léčivých přípravků FDA.

Lze zařízení ScanBox Pro mýt v myčce nádobí?

Ne. ScanBoxpro by se neměl vkládat do myčky nádobí.

Před každým sezením vzdáleného monitorování a po něm očistěte retrakční trubici mýdlem a studenou vodou. V případě potřeby jemně očistěte povrch jemným kartáčkem s měkkými štětinami (jako je zubní kartáček), abyste se ujistili, že je zcela čistý. Poté ji opláchněte studenou vodou a nechte vyschnout.

Nepoužívejte dezinfekční ubrousky ani dezinfekční spreje na opěrku telefonu ani na lícní retrakční trubice.

Jak nejlépe uložit ScanBox Pro při cestování?

Zařízení ScanBox Pro, včetně držáku na telefon a retraktoru, by mělo být uloženo v dodané síťované tašce a mimo těžké předměty.

Vyvarujte se stlačování nebo nadměrného zatížení zařízení - zabalte zařízení do zavazadla stejným způsobem, jako byste balili sluneční brýle. Párovací sklo se do tubusu snadno uloží, aby zabralo co nejméně místa.

Objednejte se online k návštěvě kliniky v Havlíčkově Brodě