Zdravotnické zařízení Dent Clinic s r.o.

Naše zdravotnické zařízení Dent Clinic s r.o. je umístěno v centru města Havlíčkův Brod v blízkosti nemocnice, s bezproblémovou dotupností pro všechny klienty, disponuje vlastními parkovacími prostory včetně bezbariérového přístupu.

Klinika funguje již od roku 2009 a pod vedením vedoucího lékaře MUDr. Martina Horáčka Vám zkušený tým 2 lékařů - specialistů v oboru ortodoncie, specializovaných ortodontických asistentek, dentální hygienistky a zubní laborantky, zajistí komplexní péči v oblasti ortodoncie, a to vše v moderně vybavených prostorech zařízení. Součástí zdravotnického zařízení je i satelitní praxe v Humpolci.

Kontakty

  • Klinika 1
  • Klinika 2
  • Klinika 3
  • Klinika 4

Individuální péče = Spokojení pacienti

  • Léčba 1
  • Léčba 2
  • Léčba 3
  • Léčba 4

Pacientům nabízíme komplexní léčbu ortodontických anomálií, a to vše na základě odborných zkušeností ošetřujícího týmu získané ze stáží a pobytů na zahraničních pracovištích a univerzitách.

Pacientům nabízíme jak jednoduchou terapii vad pomocí snímatelných či fixních rovnátek, tak i složitější postupy připravující pacienty na operace mezičelistních vad (ortognátní operace) či složitou přípravu zubních oblouků před zavedením zubních implantátů, při nichž spolupracujeme s univerzitními pracovišti a specializovanými praxemi. Součástí poskytované péče je i poradenství v oblasti zubní hygieny při terapii rovnátky.

Při přípravě léčebného plánu (postupu) a při vlastní terapii je pro nás primárním cílem individuální přístup, plné seznámení pacienta s postupem terapie, moderní strategie léčby na vysoké odborné úrovni a příjemné nestresující prostředí zařízení.

Poskytovaná péče Ceník a platby

Proč pacienti chodí rádi právě k nám

Moderní a čisté prostředí

Ošetříme vás v příjemném a moderním prostředí. Své čekání si můžete zpříjemnit brouzdáním na wi-fi zdarma a menší děti se mohou zabavit v děstkém koutku. Před klinikou lze také relaxovat na lavičkách a pohodlně zaparkovat na vlastním parkovišti.

Bezbolestné zákroky a vstřícní lékaři

Na našem pracovišti není třeba obávat se bolesti. Léba probíhá v klidných podmínkách bez stresujích faktorů. Lékaři Vám vše o léčbě rádi vysvětlí, zodpoví vaše dotazy a vyvrátí zbytečné obavy.

Objednávací doba do 6 měsíců

Potřebujete řešit potíže se zuby? Objednací doba na vstupní konzultaci je do 6 měsíců.

Odborný a individuální přístup

Náš lékařský tým je prověřený dlouholetou praxí v ČR i zahraničí. Ke každému pacientovi přistupujeme individuálně a vždy Vám navrhneme tu nejvhodnější metodu léčby přímo na míru případně její další alternativy.

Platby kartou a možnost splátek

Chápeme, že léčba může být někdy nákladná. Rádi vám vyjdeme vstříc a nabídneme Vám Vámi akceptovatelný splátkový kalendář bez navýšení, nebo jiné řešení, které si sami zvolíte. Platíte raději kartou? Akceptujeme většinu typů platebních karet.

Objednání pohodlně přes internet

K objednání na některé výkony můžete použít pohodlný objednávací formulář na našich stránkách. Je to rychlé, bezplatné a bez čekání.

Spolupracujeme s největšími odborníky z ČR

Ortognátní chirurgie
MUDr. et MUDr. Ondřej Liberda, Ph.D.

www.fnbrno.cz

Klinika ÚČOCH FN a LF MU Brno
Jihlavská 20
625 00 Brno

Tel.: (+420) 532 232 389

Implantáty
MUDr. Pavel Kříž, Ph.D.

www.implantaty-kriz.cz

Sklenská 532/4
198 00 Praha 9 - Kyje
130 00 Praha 3

Tel.: (+420) 281 860 326
Mobil: (+420) 608 020 548
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stomatochirurgie
MUDr. Karin Klimo Kaňovská

www.fnusa.cz

FN u Svaté Anny
Pekařská 53
656 91 Brno

Tel.: (+420) 549 251 821
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.