neviditelna-rovnatka-incognito-3

Revoluce v oblasti estetické ortodoncie: Neviditelná rovnátka Incognito™

Zářivý úsměv pomáhá získat dojem sebejistoty a úspěchu v práci i soukromém životě. Neviditelná rovnátka Incognito™ jsou určená pro ty, kteří nechtějí, nebo si nemohou z estetických důvodů dovolit rovnání zubů klasickými zámkovými rovnátky.

Incognito™ se vyrábí každému klientovi na míru a aplikují se z vnitřní strany zubů.

Výsledkem léčby je ideální krásný úsměv, který nejen dobře vypadá, ale napomáhá udržet zuby zdravé díky jejich snadnějšímu čištění.

Ideálním materiálem pro rovnátka Incognito je zlato. Ve spojení s použitím nejmodernějších výrobních technologií tvoří dokonalou sílu, která diskrétně narovná každý chrup. Rovnátka Incognito jsou jediná opravdu neviditelná možnost rovnání zubů.

incognito
 

Absolutně neviditelný systém rovnání zubů

 

Snadnější čištění zubů a lepší ochrana před zubním kazem

 

Žádné bílé skvrny díky umístění zámků ze zadní strany

 

Vhodné pro osoby alergické na běžné kovy

 

Poradí si i s nestandardními situacemi jako je různé natočení zubů

 

Rovnání zubů probíhá přesně na míru pacientovi

Objednat se na konzultaci

Jak to probíhá?


1

1Vytvoření digitálního modelu otisku zubů

Otisk zubů je digitalizován do modelu s vysokým rozlišením o několika desítkách tisíc trojúhelníků. Nejprve je navrženo ideální rozmístění zubů a podle něj rovnátka Incognito vytvářeny. Metodou CAD jsou na počítači navrženy jednotlivé zámky tak, aby dokonale seděly na zubech pacienta.

2

2Tisk voskových zámků

V následující fázi jsou zámky vytvořeny z vosku opět bez zásahu lidské ruky na 3D tiskárně metodou rapid prototyping. Tyto voskové zámky pak slouží jako základ pro odlití finálních rovnátek Incognito ze zlata.

3

3Nasazení rovnátek

Po umístění na zuby jsou zámky spojeny drátem s tvarovou pamětí. Do požadovaného tvaru jej ohne vysoce přesný robot. Drát poté zajistí rovnání zubů do požadované pozice.

Časté dotazy

Co na neviditelná rovnátka Incognito říkají pacienti


  •  

    "Po mé první léčbě, kterou jsem absolovovala ve svých 14ti letech, se mé zuby po čase začaly vracet zpět do původní pozice. Věděla jsem, že podruhé už nechci mít rovnátka, které by každý mohl vidět. Velmi rychle jsem si zvykla na má nová rovnátka Incognito, která jsou nalepená z vnitřní strany zubů."

  •  

    “Skutečnost, že ortodontická léčba je možná i v mém věku - a možnost volby neviditelných rovnátek - byl pro mne geniální objev. Jsem tak ráda, že jsem se rozhodla pro tento typ léčby.”

  •  

    "Viditelná rovnátka pro mne z profesních důvodů nepřicházela v úvahu. Neviditelná rovnátka Incognito jsou pro mne ideálním alternativním řešením pro srovnání mých zubů.”

Objednejte se online k návštěvě kliniky